Nasze usługi

RAJDOOR to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze zarówno osób prywatnych jak i firm, wspólnot mieszkaniowych czy centrów logistycznych. Nasza główna działaność dotyczy bram segmentowych, automatyki bramowej, szlabanów oraz systemów parkingowych. Nasza oferta obejmuje również serwis, naprawy i konserwację, a nasze doświadczenie w branży gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Zobacz co możemy Ci zaoferować z naszych usług w zależności od rozwiązań które posiadasz.

Montaż i Konserwacja Bram Segmentowych
Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu bram segmentowych, zapewniając dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy także kompleksową konserwację, przedłużając trwałość i sprawność bram.

Automatyka Bramowa
Zapewniamy usługi z zakresu montażu, serwisu i napraw automatyki bramowej. Nasza wiedza i doświadczenie zapewnią Ci najbardziej optymalne rozwiązanie do Twojej bramy przesuwne, skrzydłowej czy też garażowej.

Serwis i Naprawa Szlabanów
Świadczymy szybki i skuteczny serwis oraz naprawy szlabanów, gwarantując sprawną pracę i bezpieczeństwo użytkowania.

Systemy Parkingowe
Oferujemy kompleksową obsługę systemów parkingowych, włączając montaż, serwis i naprawy. Dostosowujemy rozwiązania do różnych obiektów, zapewniając efektywną organizację miejsc parkingowych.


Nasze Atuty:

  • Szybka Reakcja
    Jesteśmy gotowi szybko zareagować na Twoje potrzeby, dostosowując się do dogodnego dla Ciebie terminu.
  • Profesjonalizm i Doświadczenie
    Nasze bogate doświadczenie w branży bram, napędów, szlabanów oraz rozwiązań przemysłowych pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
  • Wszechstronność
    Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, oferując kompleksową obsługę nie tylko w montażu, ale także w serwisie i konserwacji.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z szerokim zakresem rozwiązań, które mamy do zaoferowania. Bez względu na to, czy potrzebujesz nowej instalacji, serwisu czy naprawy, RAJDOOR jest gotów sprostać Twoim oczekiwaniom.

Oferta dla Firm

Mamy bogate wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisie bram posesyjnych i przemysłowych, szlabanów, oraz innego rodzaju rozwiązań technicznych związanych z branżą bram i ogrodzeń jesteśmy w stanie zaproponować szeroki wachlarz usług serwisowych, które zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo funkcjonowania Twoich urządzeń.

Serwis i naprawy bram segmentowych przemysłowych

Serwis napędów do bram przesuwnych i skrzydłowych

Serwis i naprawa szlabanów mechanicznych

Montaż i produkcja ogrodzeń przemysłowych.

Części zamienne i serwisowe

Stałe umowy konserwacyjne

Serwis i naprawy bram segmentowych do garaży zbiorczych

Serwis napędów do bram przesuwnych i skrzydłowych

Serwis i naprawa szlabanów mechanicznych

Zarządzanie bazami pilotów sterujących

Części zamienne i serwisowe

Stałe umowy konserwacyjne

Oferta dla Wspólnot mieszkaniowych

Obsługujemy wiele wspólnot mieszkaniowych na terenie Warszawy i okolic. Dzięki temu zdobyliśmy szerokie doświadczenie w tym zakresie, dobrze rozumiemy problemy występujące na tego typu obiektach. Zapewniamy szeroki wachlarz usług serwisowych które zapewnią, że brama wjazdowa, szlaban lub inne urządzenie będzie miało zapewniony serwis na czas i będzie w pełni sprawne.

Oferta dla osób prywatnych

Jeżeli posiadasz dom jednorodzinny mamy dla Ciebie też pełną ofertę rozwiązań w zakresie usług serwisowych. Jeżeli masz problem z bramą wjazdową lub segmentową, piloty nie działają, lub po prostu chcesz zadbać o swoje bramy czy automatykę jesteśmy w stanie Ci pomóc. Potrzebujesz przeglądu okresowego zwróć się do nas.

Serwis i naprawa bram segmentowych

Serwis i naprawa bram wjazdowych

Serwis automatyki do bram przesuwnych i skrzydłowych

Montaż i produkcja ogrodzeń posesyjnych.

Piloty, sterowania, akcesoria

Przeglądy serwisowe bram i automatyki

Części zamienne i serwisowe

Bieżąca konserwacja bram i automatyki

fa fa-suitcase
RAJDOOR
Jarosław Raźniak

05-126 Nieporęt
ul. Zamkowa 5
NIP: 113-010-50-92
REGON: 010978413
fas fa-phone-square
fas fa-link
fas fa-home
fas fa-warehouse

Projekt i wdrożenie https://al-tair.pl