Bramy garażowe posesyjne

Zobacz oferowane przez nas rozwiązania w zakresie bram posesyjnych segmentowych, uchylnych, oraz rozwiernych.
Dobierz produkt który najbardziej Ci odpowiada.


 

Bramy garażowe segmentowe

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy segmentowe, dzięki pionowemu otwieraniu, nie wymagają zapewnienia dodatkowej wolnej przestrzeni zarówno wewnątrz garażu, jak i poza nim. Co więcej, brama po otwarciu pozostaje pod stropem, co pozwala na pełen komfort użytkowania. Sprawdzają się w każdym garażu, pasują do każdego otworu garażowego i jednocześnie zapewniają większą o 14 cm szerokość przejazdu, niż bramy uchylne.

BRAMY UCHYLNE

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram. Prosta konstrukcja oraz sprawdzone rozwiązania gwarantują niezawodność. Dzięki solidnej konstrukcji zapewnione jest bezawaryjne działanie. Sprężyny naciągowe są osłonięte co zapewnia ochronę przed przytrzaśnięciem palców. Dwupunktowe ryglowanie zapewnia bezpieczeństwo przed otwarciem bramy przez niepowołane osoby. Brama z ociepleniem poprawia izolacyjność garażu. Poszycie wykonane jest z blachy stalowejj, co zapewnia jego odpowiednią sztywność.
Bramy garażowe uchylne
Bramy garażowe rozwierne

BRAMY ROZWIERNE

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.
Cechy charakterystyczne to ościeżnica i skrzydło wykonane z kształtowników stalowych ocynkowanych, wypełnieniem skrzydła jest blacha stalowa ocynkowana, elementy ościeżnicy są zespolone ze sobą za pomocą połączeń skręcanych, ogranicznik otwarcia skrzydła, stopka ograniczająca niekontrolowany ruch w kierunku zamknięcia, ogranicznik zawiasów zabezpieczający przed opadnięciem skrzydła.

BRAMY ROLETOWE

Bramy roletowe wyposażone są standardowo w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu oszczędzamy przestrzeń pod sufitem.
Wykonanie: kurtyna wykonana z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, w dolnym profilu montowana jest uszczelka gumowa przylegająca do podłoża, kurtyna porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i nawija się na wał, prowadnice montowane są wzdłuż bocznych krawędzi otworu, prowadnice wyposażone w uszczelki szczotkowe, siłownik rurowy zamontowany w wale nawojowym.
Bramy garażowe roletowe

Katalogi

Poniżej możesz pobrać katalogi produktów które posiadamy w swojej ofercie

Bramy garażowe firmy Wiśniowski

Bramy garażowe firmy Krispol

Cennik bram NICE 2023

Potrzebujesz pomocy w doborze rodzaju bramy?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, postaramy się z Tobą jak najszybciej skontaktować aby doradzić najbardziej optymalny wybór dla Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość
RAJDOOR
Jarosław Raźniak

05-126 Nieporęt
ul. Zamkowa 5
NIP: 113-010-50-92
REGON: 010978413

Projekt i wdrożenie https://al-tair.pl