Ogrodzenia przemysłowe

Zobacz oferowane przez nas rozwiązania w zakresie bram i ogrodzeń przemysłowych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno bramy przesuwne samonośne, bramy skrzydłowe, ogrodzenia panelowe, bramy mobilne. Dobierz produkt który najbardziej Ci odpowiada.


 

Bramy przesuwne samonośne

Bramy przesuwne samonośne

Bramy przesuwne samonośne są bardzo popularnym rozwiązaniem do zamknięcia wjazdu na teren firmy czy innego obiektu przemysłowego. Konstrukcja bramy na wózkach jezdnych zapewnia lekką pracę bez zacięć w każdych warunkach atmosferycznych. Zastosowany napęd do bramy może być zainstalowany na zewnątrz, w specjalnej skrzyni instalacyjnej lub bezpośrednio w słupku. Takie rozwiązanie uniemożliwia dostęp do automatyki dla osób trzecich, co jest gwarancją bezpieczeństwa.

Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe to systemowe rozwiązanie przeznaczone dla przemysłu. W zestawie z bramą lub furtką są słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy. Zabezpieczenie antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe. Bramy i furtki przemysłowe świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obszarach działalności przemysłowej i w obiektach użyteczności publicznej.
Ogrodzenia przemysłowe
Bramy składane

Bramy składane

Bramy składane świetnie sprawdzą się w takich miejscach, gdzie prędkość otwierania wjazdu ma decydujące znaczenie. Brama składana będzie idealnym rozwiązaniem dla centrów logistycznych, osiedli mieszkaniowych, parkingów strzeżonych oraz innych obszarów działalności publicznej lub przemysłowej.

Ogrodzenia panelowe

Panele kratowe stanowią uniwersalne rozwiązanie które znajduje zastosowanie zarówno w obszarach przemysłowych oraz prywatnych. Panele kratowe montowane są wokół domów prywatnych, parków, ogrodów, budynków użyteczności publicznej, placów zabaw, wokół fabryk lub różnego rodzaju składów lub terenów magazynowych.
Ogrodzenia panelowe
Segmenty przemysłowe

Segmenty przemysłowe

Prosta forma i solidna konstrukcja. Klasyczna budowa segmentów z kształtowników stalowych zapewnia zarówno najwyższej klasy walory techniczne jak i estetyczne dla obiektów przemysłowych i o specjalnym przeznaczeniu. Te proste w formie segmenty wraz z gamą bram i furtek przemysłowych tworzą zwartą, funkcjonalną całość. Nadają wydzielonej przestrzeni nowoczesnego i jednocześnie reprezentacyjnego wyglądu. Możliwość pomalowania na każdy kolor z palety RAL.

Bramy mobilne

Bramy mobilne to rozwiązanie przeznaczone dla sektora firm które działają w obrębie zabezpieczeń obszarów i obiektów na czas budowy, remontów, rozbiórki, itp. Bramy stanowiące najważniejsze elementy kontroli dostępu zostały wyposażone w podstawy stalowe i obciążenia betonowe stabilizujące całą konstrukcję bez konieczności wcześniejszego fundamentowania i kotwienia.
Bramy mobilne

Katalogi

Poniżej możesz pobrać katalogi produktów które posiadamy w swojej ofercie

Ogrodzenia przemysłowe Wiśniowski

Potrzebujesz pomocy w doborze bramy lub ogrodzenia?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, postaramy się z Tobą jak najszybciej skontaktować aby doradzić najbardziej optymalny wybór dla Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość
RAJDOOR
Jarosław Raźniak

05-126 Nieporęt
ul. Zamkowa 5
NIP: 113-010-50-92
REGON: 010978413

Projekt i wdrożenie https://al-tair.pl