Automatyka do bram posesyjnych

W swojej ofercie posiadamy pełną ofertę automatyki do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych. Stosowane przez nas rozwiązania charakteryzują się szerokim spektrum opcji i funkcjonalności, zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność. Trwałość zapewniają materiały o najwyższej jakości, stosowana elektronika zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości ustawień i konfiguracji.


 

Napędy do bram przesuwnych

Napędy do bram przesuwnych

Oferowane przez nas napędy do bram przesuwnych cechują się najwyższą trwałością i niezawodnością. Montujemy tylko napędy czołowych producentów takich jak NICE, CAME czy  BFT. Proponowane rozwiązania są bezpieczne dla użytkownika, wyposażone są w wykrywanie przeszkód, fotokomórki oraz lampy ostrzegawcze. Możesz rozbudować automatykę o dodatkowe funkcjonalności takie jak klawiatury numeryczne, czy możliwość zdalnego otwierania przez sieć komórkową, bluetooth lub Wifi.

Napędy do bram skrzydłowych

Oferowane przez nas zestawy automatyki do bram skrzydłowych mają najwyższą trwałość i niezawodność. Montujemy tylko napędy czołowych producentów takich jak NICE, CAME czy  BFT. Proponowane rozwiązania są bezpieczne dla użytkownika, wyposażone są w wykrywanie przeszkód, fotokomórki oraz lampy ostrzegawcze. Możesz rozbudować automatykę o dodatkowe funkcjonalności takie jak klawiatury numeryczne, czy możliwość zdalnego otwierania przez sieć komórkową, bluetooth lub Wifi.
Napędy do bram skrzydłowych
Napędy do bram garażowych

Napędy do bram garażowych

Proponowane przez nas rozwiązania do bram garażowych zapewniają bezproblemową obsługę zarówno segmentowych jak i uchylnych. Dobrym pomysłem jest uzupełnienie zestawu o dodatkowe zabezpieczenia w postaci fotokomórek lub lampy ostrzegawczej. Fotokomórki zabezpieczają funkcjonowanie automatyki poprzez zatrzymanie ruchu bramy przy napotkaniu przeszkody w świetle przejazdu. Wszystkie nasze napędy posiadają zabezpieczenie w postaci wykrywania przeszkód.

Akcesoria dodatkowe

Nieodzownym elementem każdej automatyki są akcesoria lub urządzenia dodatkowe. Możesz rozszerzyć swój zestaw np. o dodatkowe piloty. Jest to niezbędne jeżeli posiadasz np. bramę garażową oraz bramę wjazdową lub jeżeli chcesz wykorzystać pilota do dodatkowych funkcji np. otwieranie furtki. Posiadamy bogatą ofertę fotokomórek, lamp, działających po sieci GSM, Wifi lub Bluetooth. Do napędów z silnikami 24V możesz zastosować akumulator do awaryjnego zasilania w przypadku braku prądu.
Akcesoria dodatkowe do automatyki domowej

Katalogi

Poniżej możesz pobrać katalogi produktów które posiadamy w swojej ofercie

Cennik automatyki BFT 2022-2023

Cennik automatyki CAME 2023

Cennik automatyki NICE 2022

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego napędu?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, postaramy się z Tobą jak najszybciej skontaktować aby doradzić najbardziej optymalny wybór dla Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość
RAJDOOR
Jarosław Raźniak

05-126 Nieporęt
ul. Zamkowa 5
NIP: 113-010-50-92
REGON: 010978413

Projekt i wdrożenie https://al-tair.pl