Systemy parkingowe

Systemy parkingowe oferują wiele korzyści zarówno dla użytkowników, jak i właścicieli parkingów. Jeżeli chcesz wyposażyć swój parking w profesjonalne rozwiązania możesz wybrać z szerokiej gamy oferowanych przez nas systemów parkingowych. Mamy rozwiązania zarówno na małe parkingi jak i duże znajdujące się np. w centrach handlowych, hotelach czy innych obiektach użyteczności publicznej.


 

Systemy parkingowe

Systemy parkingowe

Systemy parkingowe oferują wiele korzyści zarówno dla użytkowników, jak i właścicieli parkingów. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych rozwiązań masz możliwość zarządzania miejscami parkingowymi, zwiększy się bezpieczeństwo dla pojazdów użytkowników, miejsce przeznaczone na parking będzie zoptymalizowane. W rezultacie systemy parkingowe przyczyniają się do poprawy komfortu, efektywności i bezpieczeństwa korzystania z miejsc parkingowych, zarówno dla użytkowników, jak i operatorów.

Terminale wjazdowe

Terminal wjazdowy systemu parkingowego to kluczowy element umożliwiający użytkownikom wjazd na teren parkingu, a zarazem umożliwiający operatorom kontrolę dostępu. Charakteryzuje się kilkoma głównymi cechami i może zawierać następujące elementy na wyposażeniu: czytnik kart, klawiatura numeryczna, system komunikacji głosowej, systemy rozpoznawania tablic pojazdów. Wszystkie te elementy działają razem, aby umożliwić użytkownikom wjazd, jednocześnie umożliwiając operatorom kontrolę dostępu i monitorowanie parkingu.
Terminale wjazdowe
Terminale wyjazdowe

Terminale wyjazdowe

Terminal wyjazdowy systemu parkingowego to bardzo ważny kompnent umożliwiający użytkownikom wyjazd z parkingu. Charakteryzuje się kilkoma głównymi cechami i może zawierać następujące elementy na wyposażeniu: czytnik kart, klawiatura numeryczna, system komunikacji głosowej, systemy rozpoznawania tablic pojazdów, czytnik biletów. Wszystkie te elementy działają razem, aby umożliwić użytkownikom wyjazd, jednocześnie umożliwiając operatorom kontrolę dostępu i monitorowanie parkingu.

Kasy automatyczne

Kasa automatyczna systemu parkingowego to urządzenie służące do pobierania opłat za parkowanie od użytkowników parkingu. Zazwyczaj zawiera wiele funkcji i elementów, aby ułatwić proces płatności i zarządzania danymi. Kasy zazwyczaj wyposażone są we wrzutniki monet, czytniki banknotów czy też terminale do obsługi płatności poprzez karty debetowe czy też kredytowe. Interfejs kasy można łatwo przystosować do obsługi wielojęzycznej.
Kasy automatyczne

Katalogi

Poniżej możesz pobrać katalogi produktów które posiadamy w swojej ofercie

Systemy parkingowe BFT

Systemy parkingowe BFT

Systemy parkingowe CAME

Systemy parkingowe CAME

Systemy parkingowe NICE

Systemy parkingowe NICE

Potrzebujesz pomocy w doborze systemu parkingowego?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, postaramy się z Tobą jak najszybciej skontaktować aby doradzić najbardziej optymalny wybór dla Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość
RAJDOOR
Jarosław Raźniak

05-126 Nieporęt
ul. Zamkowa 5
NIP: 113-010-50-92
REGON: 010978413

Projekt i wdrożenie https://al-tair.pl