Bramy przemysłowe

Zobacz oferowane przez nas rozwiązania w zakresie bram przemysłowych. Posiadamy roziwązania dla najbardziej wymagających klientów dla których komfort i bezpieczeństwo są najwyższym priorytetem. Dobierz produkt który najbardziej Ci odpowiada.


 

Bramy przemysłowe segmentowe

Bramy przemysłowe segmentowe

Bramy przemysłowe to maksymalna funkcjonalność i bezpieczeństwo przy zachowaniu spójności estetycznej wszystkich elementów. Zaprojektowe tak, by ich praca nie kolidowała z ruchem wewnątrz obiektu przemysłowego, a ich obsługa była wygodna i sprawna w każdej sytuacji. Zastosowano szereg rozwiązań dedykowanych różnego typu obiektom. Wybierz bramy najlepiej dopasowane do charakteru Twojego przedsiębiorstwa.

Bramy przemysłowe rolowane

Bramy rolowane wyposażone są w zabezpieczenie przed opadnięciem pancerza w przypadku zerwania sprężyn lub zintegrowany w napędzie hamulec bezpieczeństwa. Wszystkie rozwiązania można rozbudować o dodatkowe zabezpieczenia – lampy sygnalizacyjne, przydatne w dużych obiektach przemysłowych lub fotokomórki, dzięki którym brama unosi się automatycznie po wykryciu przeszkody w świetle wejścia. Podobnie działają zabezpieczenia krawędziowe, zatrzymujące i unoszące bramę po natrafieniu na przeszkodę.
Bramy przemysłowe rolowane
Bramy przemysłowe podwieszane

Bramy przemysłowe podwieszane

Bramy przesuwne podwieszane produkowane są w szerokiej ofercie wymiarów i należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań. W razie konieczności doświetlenia wnętrza zamkniętego bramą podwieszaną przesuwną istnieje możliwość zastosowania okienek z podwójnej szyby akrylowej. Poziomy lub pionowy układ przeszkleń pozwoli na dopasowanie bramy do wyglądu obiektu.

Bramy przemysłowe harmonijkowe

Bramy harmonijkowe dedykowane są do salonów wystawowych, lotnisk, ekspozycji oraz budynków nowoczesnej architektury gdzie styl i elegancja łączą się z niezawodnością i funkcjonalnością. W oparciu o potrzeby i pomysły klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu istnieje możliwość doboru koloru bram harmonijkowych do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.
Bramy przemysłowe harmonijkowe
Bramy przemysłowe rozwierane

Bramy przemysłowe rozwierane

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. Cechami charakterystyczne: ościeżnica i skrzydło wykonane z kształtowników stalowych ocynkowanych, wypełnienie skrzydła z blachy stalowej ocynkowanej, elementy ościeżnicy zespolone za pomocą połączeń skręcanych, ogranicznik otwarcia, stopka ograniczająca niekontrolowany ruch w kierunku zamknięcia, ogranicznik zawiasów zabezpieczający przed opadnięciem.

Katalogi

Poniżej możesz pobrać katalogi produktów które posiadamy w swojej ofercie

Bramy przemysłowe Wiśniowski 2023

Bramy przemysłowe Krispol 2023

Bramy przemysłowe NICE 2023

Potrzebujesz pomocy w doborze rodzaju bramy?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, postaramy się z Tobą jak najszybciej skontaktować aby doradzić najbardziej optymalny wybór dla Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość
fa fa-suitcase
RAJDOOR
Jarosław Raźniak

05-126 Nieporęt
ul. Zamkowa 5
NIP: 113-010-50-92
REGON: 010978413
fas fa-phone-square
fas fa-link
fas fa-home
fas fa-warehouse

Projekt i wdrożenie https://al-tair.pl