Szlabany i zapory drogowe

Szlabany elektromechaniczne są najbardziej popularną formą zabezpieczania wjazdów na różnego rodzaju obiekty przemysłowe, parkingi, obiekty użyteczności publicznej takie jak szpitale czy hotele. Jeżeli chcesz zabezpieczyć wjazd do swojego obiektu możesz wybrać z szerokiej gamy oferowanych przez nas szlabanów lub zapór dorgowych.


 

Szlabany elektromechaniczne

Szlabany elektromechaniczne

Szlabany elektromechaniczne i hydrauliczne stanowią najbardziej popularne rozwiązanie do zabezpieczania wjazdów na różnego rodzaju obiekty przemysłowe, parkingi, obiekty użyteczności publicznej takie jak szpitale, czy też jednostki wojskowe. W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę szlabanów od prostych rozwiązań do stosowania na małych parkingach po szlabany o długości ramienia dochodzącej do 12m lub czasie otwarcia poniżej 1 sekundy. Mamy rozwiązania do zabezpieczania każdego typu wjazdu.

Zapory drogowe

Zapory drogowe to solidne zabezpieczenia wjazdu, które mogą być stosowane tam gdzie jest wymagana bezwzględna kontrola blokownia przejazdu. Mogą być stosowane także w miejscach gdzie ze względów architektonicznych (np. zabytkowa architektura) nie można zastosować szlabanów. Innym rodzajem zastosowania mogą być obiekty strategiczne np. obiekty infrastruktury wrażliwej takie jak jednostki wojskowe, specjalne obiekty. Zapory posiadają wiele klas zabezpieczenia od zwykłych stosowanych na parkinach po zapory antyterrorystyczne.
Zapory drogowe
Zapory łańcuchowe

Zapory łańcuchowe

Zapory łańcuchowe to ciekawe rozwiązanie zabezpieczenia przejazdu. Można je zastosować wszędzie tam gdzie ze względów architektonicznych nie można zastosować szlabanu lub zapory drogowej. Najbardziej popularnymi lokalizacjami są miejsca gdzie jest np. zabytkowa architektura. Zapory łańcuchowe stanowią estetyczne rozwiązanie zabezpieczenia przejazdu. Wersje zasilame siłownikami 24V można dodatkowo wyposażyć w zasilanie awaryjne.

Akcesoria dodatkowe

Nieodzownym elementem uzupełniającym każdego szlabanu czy też zapory drogowej jest wyposażenie dodatkowe takie jak pętle indukcyjne, fotokomórki, lampy ostrzegawcze, indywidualne systemy sterowania i kontroli dostępu. Posiadamy bogatą ofertę akcesoriów dodatkowych, a do rozwiązań z silnikami 24V możesz zastosować awaryjne zasilanie w postaci akumulatorów które w przypadku braku prądu w sieci energetycznej zabezpieczą funkcjonowanie przez określony czas.
Akcesoria dodatkowe

Katalogi

Poniżej możesz pobrać katalogi produktów które posiadamy w swojej ofercie

Cennik automatyki BFT 2022-2023

Cennik automatyki BFT 2022-2023

Cennik automatyki CAME 2023

Cennik automatyki CAME 2023

Zapory CAME 2023

Zapory CAME 2023

Szlabany NICE 2023

Szlabany NICE 2023

Potrzebujesz pomocy w doborze szlabanu lub zapory drogowej?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, postaramy się z Tobą jak najszybciej skontaktować aby doradzić najbardziej optymalny wybór dla Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość
RAJDOOR
Jarosław Raźniak

05-126 Nieporęt
ul. Zamkowa 5
NIP: 113-010-50-92
REGON: 010978413

Projekt i wdrożenie https://al-tair.pl