Automatyka do rozwiązań przemysłowych

Zobacz oferowane przez nas rozwiązania w zakresie automatyki do bram przemysłowych segmentowych oraz do bram wjazdowych zarówno przesuwnych jak i skrzydłowych. Jeżeli chcesz zabezpieczyć wjazd do swojego obiektu lub bramy sekcyjne możesz wybrać z szerokiej gamy oferowanej przez nas automatyki i sterowań.. Dobierz produkt który najbardziej Ci odpowiada.


 

Napędy do bram przesuwnych

Napędy do bram przemysłowych przesuwnych

Bramy przemysłowe przesuwne zazwyczaj charakteryzują się dużą masą oraz dużą częstotliwością użytkowania. Dlatego też wymagają specjalnych rozwiązań technicznych które zapewnią pewne działanie, będą niezawodne oraz będą wysoko zaawansowane technologicznie aby móc nimi sterować w dowolny sposób. Oferowane przez nas napędy do bram przesuwnych przemysłowych spełniają najbardziej wygórowane wymagania wszystkich klientów, zarówno w zakresie masy bramy, bezpieczeństwa jak i możliwości sterowania.

Napędy do bram przemysłowych skrzydłowych

Bramy przemysłowe skrzydłowe często mają skrzydła o długości do 7 metrów oraz charakteryzują się dużą częstotliwością użytkowania. Dlatego też dla tego typu bram posiadamy rozwiązania które zapewnią pewne działanie, będą niezawodne oraz będą wysoko zaawansowane technologicznie aby móc nimi sterować w dowolny sposób. Oferowane przez nas napędy do bram skrzydłowych przemysłowych spełniają najbardziej wygórowane wymagania wszystkich klientów, zarówno w zakresie długości skrzydeł, masy czy też bezpieczeństwa użytkowania.
Napędy do bram przemysłowych skrzydłowych
Napędy do bram sekcyjnych

Napędy do bram sekcyjnych

Proponowane przez nas rozwiązania do bram sekcyjnych stanowią klasę samą dla siebie. Muszą spełniać najsurowsze normy bezpieczeństwa, muszą być niezawodne, mocne, a przy tym odporne na warunki otoczenia. Przeważnie pracują z dużą częstotliwością na halach przemysłowych, warsztatach czy magazynach. Przy częstotliwości otwarć do kilkuset na dzień nie mogą zawieść. Proponujemy tylko rozwiązania sprawdzonych firm gdyż wiemy, że niezawodność i solidność jest najważniejsza.

Akcesoria dodatkowe

Nieodzownym elementem uzupełniającym każdej automatyki przemysłowej jest doposażenie jej o dodatkowe akcesoria lub urządzenia. Możesz rozszerzyć swój zestaw o dodatkowe piloty sterujące. Jest to niezbędne jeżeli posiadasz więcej zestawów automatyki, np. 2 bramy wjazdowe, szlabany lub jeżeli chcesz wykorzystać pilota do dodatkowych funkcji np. otwieranie furtki dla ruchu pieszego. Posiadamy bogatą ofertę fotokomórek, lamp, sterowań kodowych lub bezprzewodowych np. działających po sieci GSM, Wifi, Bluetooth. Do napędów z silnikami 24V możesz zastosować akumulator do awaryjnego zasilania w przypadku braku prądu w sieci energetycznej.
Akcesoria dodatkowe

Katalogi

Poniżej możesz pobrać katalogi produktów które posiadamy w swojej ofercie

Cennik automatyki BFT 2022-2023

Cennik automatyki BFT 2022-2023

Cennik automatyki CAME 2023

Cennik automatyki CAME 2023

Cennik automatyki NICE 2022

Cennik automatyki NICE 2022

Potrzebujesz pomocy w doborze automatyki przemysłowej?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, postaramy się z Tobą jak najszybciej skontaktować aby doradzić najbardziej optymalny wybór dla Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy

Proszę wybrać lub wpisać wartość
fa fa-suitcase
RAJDOOR
Jarosław Raźniak

05-126 Nieporęt
ul. Zamkowa 5
NIP: 113-010-50-92
REGON: 010978413
fas fa-phone-square
fas fa-link
fas fa-home
fas fa-warehouse

Projekt i wdrożenie https://al-tair.pl